Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-08-04 12:25:07

 Matt

Administrator

8589319
Call me!
Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 667
Punktów :   

Bar

http://iv.pl/images/86726306004253889831.png



http://iv.pl/images/44980161303850705882.png


26.05.10
Kiedy obaj bracia - Matthew i Marshall - wieczorem wrócili na dzielnicę, po całym dniu ciężkiej pracy nawiązał się między nimi dialog:
Matthew: Eh, nie wiem jak Ty, ale ja mam kurwa dość stania za ladą pół dnia!
Marshall: Ta, kurwa, ja też.
W tym momencie podszedł do nich przypadkowy czarnuch.
Czarnuch:Hey, Jesus! Mam sprawę, pogadamy?
Marshall: Nie teraz kurwa, nie widzisz, że rozmawiam, e?!
Czarnuch szybko odszedł, nieco wystraszony całym zajściem.
Matthew:Ta, wracając do naszego tematu... Zauważyłeś, że na każdej dzielnicy w South Central jest bar, jakaś mała knajpka, gdzie wszyscy mieszkańcy się spotykają? U nas takiego miejsca nie ma...
Marshall: Ta, ale przejdź do konkretów, czarnuchu!
Matthew: Potrzebujemy jakiegoś legalnego źródła zysków, e! Zrobimy gdzieś tu jakiś mały bar, zatrudnimy ze dwóch czarnuchów i dzielnica sama na siebie zarobi.
Marshall z uśmiechem na twarzy pokiwał głową i poklepał Matthew'a po ramieniu, poczym poszedł do domu spać.

27.05.10
Następnego dnia Marshall i Matthew przechadzali się po dzielnicy, szukając odpowiedniego miejsca na bar.
Marshall: Ty, tam jest dobre miejsce!
Pokazywał palcem na mały, obdrapany budynek. Drzwi i okna miał zabite deskami. Obaj bracia poszedli pod budynek, oglądając go dokładnie.
Matthew:Bez łomu się nie obejdzie, e. Zaczekaj tu.
Mówiąc to, pobiegł do domu, wyciągnął z szafki łom i wrócił do Marshalla. Obaj bracia zerwali deski z drzwi, poczym otworzyli je mocnym kopnięciem i weszli do środka, oglądając dokładnie wnętrze. W budynku nie było nic, prócz kilku pająków. Ściany były obdrapane i zniszczone, podłogę stanowił wylany na nią beton.
Marshall: Trzeba będzie trochę tu wyremontować, eh. Matt! Weź kilku czarnuchów, daj im forse na materiały i po dyszce za robotę.
Matt wyszedł, poszedł na ulicę, zgarnął kilku czarnuchów i dał im pieniądze, poczym pojechał do sklepu po materiały. Wrócił do budynku, a tam reszta już na niego czekała, gotowa do pracy. Czarni ciężko pracowali do pierwszej w nocy, dopiero wtedy Marshall był zadowolony.
Marshall: Dobra robota, czarnuchy. Teraz idźcie do domu się przekimać.
Wszyscy wyszli, Matthew wyszedł ostatni zamykając drzwi.

28.05.10
Kolejnego dnia, bracia James spotkali się koło godziny 12.
Marshall: Ta, to mamy już lokal. Teraz potrzebujemy towaru.
Matthew: Hm... Mój stary kumpel ze szkoły ma hurtownie alkoholu i papierosów, przejedźmy się do niego.
Obaj wsiadli do wspólnego wozu i pojechali w okolice Mullholand, do hurtownii przyjeciela Matthew'a.
Matthew: Te, sprzedawca! Masz tu gdzieś Sean'a, co?
Sprzedawca spoglądając na dwóch braci wykonał telefon do swojego szefa, powiadamiając go o ich przyjściu. Na wiadomość o przybyciu Matthew'a James'a przyjechał natychmiast.
Sean: Matt!
Matthew: Sean, yow. Słuchaj, zakładam z bratem bar. Z tego co wiem, to Ty obracasz tym barowym towarem. Kupilibyśmy trochę tego od Ciebie, co? Pozwolisz nam chyba?
Sean skinął głową na dwóch pracowników, aby załadowali do furgonetki odpowiedni towar. Jakoże Matthew i Sean to przyjaciele, starszy James otrzymał zniżkę. Podziękował swojemu koledze, wsiadł do wozu wraz z bratem i wrócili na dzielnicę, a za nimi jechała furgonetka z alkoholem. Podczas gdy Marshall pomagał pracownikom hurtownii rozstawiać towar na wcześniej załatwione półki, Matthew wyszedł na ulicę. Skinął głową na dwóch czarnuchów.
Matthew:E. Chodźcie, mam dla Was robotę.
Zabrał ich do baru i wytłumaczył im, na czym polega ich praca.
Matthew: A - jeszcze jedno. Macie sprzedawać wszystko według cennika, kapujecie? Nic drożej, nic taniej. A teraz zapierdalać załatwić sobie porządne ubranie, jutro wasz wielki dzień!

29.05.10
W końcu nadszedł upragniony przez wszystkich dzień otwarcia baru. Rano, Matthew wraz z dwoma czarnuchami wzieli drabinę i zamontowali przygotowany wcześniej szyld. Bar nazwany został  'East Dog's Bar', a został ochrzczony rozbitą butelką O.E . W dniu otwarcia bar był pełny - byli w nim wszyscy mieszkańcy bloków na East Los Santos. Lokal przynosił gangowi spore zyski, był strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o finanse.

Tak narodził się jeden z najlepszych barów w South Central, który nadal działa. Codziennie odwiedza go wielu ludzi, którzy zostawiają tu spore pieniądze. Jak na wszystkich terenach, gdzie grasują czarni - biali nie są w barze mile widziani.


http://iv.pl/images/01161724702704235019.png



Piwo:
O.E - 8$
Miller - 7$
Heineken - 8$
Guinness - 9$

Alkohole:
Wódka - 4$ za 50ml, 20$ za 500ml
Whiskey - 10$ za 250 ml, 50$ za 500ml
Dziki pies - 8$
East Drink - 15$

Burgery
East burger - 10$
Cheeseburger - 8$
Hamburger - 7$

Łakome kąski:
Nuggets - 9$
Hot-dog - 6$
Frytki - 5$

Napoje
Coca-Cola - 5$
Sprunk - 5$
Fanta - 5$
Sok jabłkowy/pomarańczowy - 3$



http://iv.pl/images/66444028442929111531.png



Nazwa organizacji: East Dog's Bar
Rodzaj organizacji:gastronomia
Opisz swoją organizację: No więc jest to mały bar mieszczący się na terenie South Central, a dokładniej East Los Santos. Jego właścicielem jest niejaki Marshall James który trzyma rękę na całej tej dzielnicy. Postanowiliśmy ją stworzyć, gdyż chcemy grać na początku IC bez organizacji i zarobić na własny interior i takie sprawy. Na temat biznesu to tyle.
Napisz plan jej rozwoju: No więc co do rozwoju nie mamy żadnych planów. Jedynym zarobkiem dla nas mają być czarnuchy mieszkający na South Central. Nie chcemy zarabiać grubych tysięcy, lecz też nie drobnych dolarów, gdyż chcemy zachować klimat.
Podaj swój kontakt skype:**Lizaczek**



Tekst: Matt
Grafika: Lizaczek

Ostatnio edytowany przez Matt (2010-08-04 16:05:26)

Offline

 

#2 2010-08-04 18:53:15

Lizaczek

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 4
Punktów :   

Offline

 

#3 2010-08-04 18:59:58

 Matt

Administrator

8589319
Call me!
Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 667
Punktów :   

Re: Bar

Dobre miejsce.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl